Deniz ve Melis Gözen Fun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deniz ve Melis Gözen Fun

Deniz ve Melis Gözen Funları için çok güzel site!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Haberleri

YazarMesaj
olgans
Admin
Admin
olgans

Haberleri Empty
MesajKonu: Haberleri   Haberleri EmptyPtsi Haz. 30, 2008 3:10 pm

Haberleri Buraya
https://denizmelisgozenfun.yetkin-forum.com
olgans
Admin
Admin
olgans

Haberleri Empty
MesajKonu: Geri: Haberleri   Haberleri EmptyCuma Tem. 04, 2008 2:29 pm

Jodie Foster’ın Türk kopyaları

Amerikalı oyuncu ikizler Mary Kate ve Ashley Olsan'a Türkiye'den rakip çıktı!

İlk olarak "Aşk Her Yaşta" dizisiyle adlarını duyuran, şimdilerde ise "Genco"da rol alan tek yumurta ikizleri Melis ve Deniz Gözen, yeni projelerini Tempo dergisine anlattı.
Onlar henüz 17 yaşında. Henüz ilkokuldayken katıldıkları bir çocuk mankenlik yarışmasından sonra, reklam filmleri ve televizyon dizileriyle evlerimizin salonlarına konuk oldular. Genel kanı, Jodie Foster’a benzedikleri yönünde... Huyları birbirine tamamen zıt olan Melis ve Deniz, ikizler hakkında yayılan şehir efsanelerini de boşa çıkarıyorlar.
Sizi ilk kez 2005’te, "Aşk Her Yaşta" dizisinin minik ikizleri olarak tanıdık. Nasıl başladı oyunculuk hayatı?

- Melis Gözen: 10 yaşında, çocuklar için düzenlenen bir mankenlik yarışmasına katıldık. Türkiye genelinde de ilk 10’a kaldık. Erberk Ajans, ilk 10’a kalanları hemen topladı ve bir reklam çekiminde yer aldık. O dönemde "Aşk Her Yaşta" dizisi için çocuk ikizler aranıyordu. Bizi sete çağırdılar ve başladık.

Küçük yaşta bu dünyaya girdiniz. Hayallerinizi süsleyen bir şey miydi oyuncu olmak? Yoksa başka bir meslek düşlüyor muydunuz?

[b]- Deniz Gözen:
Aslında ben çok memnunum oyuncu olduğum için.
- M.G.: Çocukluğumdan beri tek hayalim "eczacı" olmaktı. Hálá da bu hayalimden vazgeçmedim. Eczacılık okurum, eczanemi açarım ama oyunculuğuma devam ederim.

Jodie Foster ile olan benzerliğiniz konuşuluyor. Siz de fikirde misiniz?

- D.G.: O kadın bana çok itici geliyor. Hiç beğenmiyorum, ama galiba benziyoruz. Küçük yaştan beri herkes benzetirdi.

- M.G.: Benim de beğendiğim bir oyuncu değil. Ama kaderin garip bir cilvesi olarak benziyoruz herhalde.

Tek yumurta ikizleri için bir şehir efsanesi vardır. Biri ağlayınca diğerinin de ağladığı, birinin canı yanınca diğerinin de yandığı söylenir. Böyle bir olay yaşadınız mı?

-D.G.: Asla böyle bir şey yok. Bunlar tamamen hayal ürünü söylentiler.

Hiç yer değiştirdiğiniz oldu mu?

- M.G.: Hayır, ama bundan sonra olur herhalde.

- D.G.: O da şöyle olacak. Üniversitede farklı bölümler kazanırsak, birbirimizin derslerine girip görmek için yaparız. Ya da en fazla nüfus cüzdanımı unutunca Melis’inkini alıyorum.

"Genco" dizisinde canlandırdığınız karakterlerle uyuşuyor musunuz?

- M.G.: Ben uyuşuyorum.

- D.G.: Ben çok zıtım. Ama gerçekten Melis’in normal hali de kokoş.

Ailenizin oyunculuk konusundaki düşünceleri neler?

- M.G.: Zaten annemizin sayesinde buradayız. O, bizi yarışmalara sokmuş, oyuncu olmamız için çok çaba sarf etmiş. Hálá da ediyor.

- D.G.: Bizi televizyonda izlemekten mutluluk duyuyor.

"Genco" dizisinden sonra ufukta başka projeler var mı?

- D.G.: Şu anda yok.

- M.G.: Zaten seneye de ÖSS’ye hazırlanacağız.

-D.G.:Tekme tokat kavga ettiğimiz oluyor

Fiziki olarak, tek yumurta ikizlerinin bütün özelliklerini taşıyorsunuz. Ruhen de birbirinize benziyor musunuz?

- D.G.: Tek kelimeyle hayır. Fiziğimizin dışında hiçbir şeyimiz benzemez. Aklınıza ne kadar zıtlık geliyorsa, hepsi bizde mevcut...

Pek iyi geçindiğiniz söylenemez o zaman...

- M.G.: Her konuda mutlaka kavga ederiz. Gerçekten tekme tokatla bile birbirimize girdiğimiz oluyor.
[/b]
KAYNAK: KELEBEK HÜRRIYET
https://denizmelisgozenfun.yetkin-forum.com

Haberleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Haberleri